Dopřejte si vášnivější sex a vyhněte se Sildenafilu


Sex si každý z nás představuje jinak. Mezi muži panují určité názory na oblibu ženského těla, někteří se považují za „horňáky“, jiní za „dolňáky“, a pokaždé se jedná o zálibu v typicky ženských pohlavních rysech. Jestliže se tito lidé přiblíží ke své partnerce, uspokojují ji po svém a stává se, že se jejich zájem omezuje pouze na vagínu a poprsí. Tím se však sex stává poněkud nudným a jediné zpestření, co přichází v úvahu, jsou vibrátory a podobná dráždidla.

muž a žena

Dejte sexu jiný rozměr

Prohlíželi jste si někdy ženské tělo důkladně, všechny jeho sexy křivky? A víte, že sexuální uspokojení může nastat i při laskání jiných částí těla? Zaměřte svou pozornost kromě bradavek a klitorisu i na bříško s pupíkem. Mazlete se s ním, hlaďte jej, využijte špičky jazyka a svých prstů k výraznějšímu dráždění středu pupíku, kde se nachází centrum rozkoše. Pupík je pozůstatek po zásobení živinami z těla matky a není náhoda, že se nachází přímo v těžišti těla – uprostřed. Toto je výhodné i pro samotné sexuální hrátky, kdy mnoho žen (i mužů) stimulací pupíku dosahuje orgasmu.

dva milenci

Chodidla považujeme za docela obyčejné „placky“, s nimiž se pohybujeme po zemi, ale ve skutečnosti je to velmi citlivý a důležitý hmatový orgán. Díky milionům nervových vláken, která tu jsou velmi koncentrována na malé ploše, http://ppk.chip.cz/cs/poradna/zpomaluji-soubory-na-plose-pocitac.html lze jemnou masáží docílit orgasmického vrcholu. Dopřejte partnerce jemnou, ale opravdu velmi něžnou masáž chodidel v rámci předehry, a třeba se vám zalíbí i přejíždění po chodidlech jazykem, je to velmi silná erotogenní zóna a tento nový objev by mohl stát za to.

Jestliže se více zaměříte na smyslnou rozkoš i na jiných částech těla, budete cítit příval energie, což podpoří vaši erekci a sníží pravděpodobnost, že budete někdy na Internetu hledat Sildenafil bez receptu. A jedna rada na závěr – pokud přece jen budete mít problémy s erekcí, vyzkoušejte raději bezpečnější a velmi účinné adaptogenní bylinky.