Jak udržet a zlepšit erekci.

Poruchy s erekcí mohou postihnout každého muže. V konkrétních číslech se tak jedná o každého třetího jedince od věku čtyřiceti let, tedy od počátku středního věku. Tyto poruchy tak mohou zahrnovat nejen výjimečné, nárazové selhání, ale mohou vést i ke ztrátě libida, či dokonce k neplodnosti jedince. Ne vždy se však musí jednat o vážný problém, a v mnohých případech si může jedinec pomoci sám, i bez lékařské, odborné pomoci. Ovšem jako jakýkoliv jiný problém, i zde je nedůležitější nejdříve určit příčinu daného problému, a tu následně odstranit, aby se konkrétní problém již nevyskytl. Jaké příčinu to tedy mohou být?

léky

A jak vyřešit problémy s erekcí? Jak udržet erekci? V první řadě si určíme příčinu problému. Poruchy erekce se mohou objevit například po požití přílišného množství alkoholu, či jiných drog, nebo jejich dlouhodobé užívání. Dále svou vinu může nést psychická stránka jedince, která může erekci ovlivnit jak nárazově, či dočasně (tedy pokud má jedinec nízké sebevědomí, je nervózní, či zapůsobí strach apod.), tak i z dlouhodobého hlediska (tedy pokud je muž po delší dobu vystaven stresu, trpí depresemi, či úzkostmi, atd.). Samozřejmě svou roli hraje také věk, ochablé svalstvo, různé nemoci, či spolu s věkem stále klesající hladina mužského pohlavního hormonu – testosteronu, díky čemuž může dojít nejen ke ztrátě erekce, ale také k výše zmiňované neplodnosti.

potíže s erekcí

Nejen k vyřešení těchto problémů, ale také k udržení a celkovému zlepšení erekce, a mimo jiné i ke zlepšení imunitního systému, či prokrvení svalstva, napomáhají různé vitaminové doplňky, doplňky stravy, či léky na předpis. Mnoha jedincům mohou pomoci také speciální cviky pro kvalitnější erekci. Léky na předpis však mohou být nejen nevhodné, ale také nebezpečné pro některé jedince, a to především pro ty, kteří trpí nadváhou, cukrovkou, či například kardiovaskulárními problémy. Pro takého jedince je pak lepší vsadit na kvalitní přírodní doplňky stravy, které jsou šetrnější k organismu.