Je to navíc hračka dětí i dospělých

Ano, správně. Jedná se o vláček, ten je snad pro kluky, a to velké i malé, králem mezi hračkami. Proč tomu tak je. Asi proto, že železnice a lokomotivy již mnoho let přitahují dospělé i děti. A hračka jezdí, může být obsluhována jediným pánem železnic. Každého zaujme to množství různých typů mašinek, jejich doplňků, kterých nikdy nebude dost. Vzpomínáte si, začalo to jednou v dětství darovanou sadou vláčku Piko, potom se ukázala potřeba dalších kolejí, mašinek, vagónků, domečků u trati, závor, tunelů, mostů, nádraží a tak tato záliba a shánění dalších nádherných doplňků trvala celá léta a u mnohých dospěláků je koníčkem dodnes.

vláček dětský

Také dnes je tato hračka u dětí v oblibě, například elektrický vláček na dřevěné koleje, se stane oblíbenou hračkou vašich dětí. Jak název napovídá, jedná se o vláček elektrický, ale nemusíte se bát. To znamená, že jezdí na baterie, takže ne na nebezpečný elektrický proud. A je z čeho vybírat, takový rychlostní vlak jezdící po dřevěných kolejích je nádherně výrobcem zpracován, je také na baterie a můžete si k němu dokoupit řadu doplňků. Těmi mohou být most, letiště, nebo můžete mít železnici či velkou vláčkodráhu, která má tolik příslušenství, že dokupovat nic nemusíte. U této vláčkové soupravy to jsou zatáčky, výhybky, závory, most, figurky lidí i pejska, stromečky, domeček, ale také pro bezpečnost dopravní značky.

vláček parní

Obsahem další vláčkové soupravy jsou její součástí nejen zatáčky, výhybky, závory, most, figurky lidí, stromečky, domeček, ale také pro bezpečnost provozu semafory a policejní stanice i se záchranářským vrtulníkem. Venkovská vláčková souprava má položené kolejiště kolem statku, kde je nejen hospodář, ale také jeho domácí zvířata, o které se vzorně stará. Samozřejmě, že nechybí zemědělský traktor. U další vláčkové soupravy je přítomen náš světově známý hrdina Krteček, ten se svojí kamarádkou Myškou nakládá na vláček chutné jahody a dohlížejí na jejich správný rozvoz.