Lednice vás ohromí!

Letošní rok je oproti těm předešlým celý rozdílný. Odvětví cestovního ruchu je koronavirem celé narušené a cestování do zahraničí může být velmi rizikové. Opravdu tak není divu, že velká část populace se rozhodla strávit letošní prázdniny u nás. A proč také ne? Máme jednu z nejkrásnějších zemí široko daleko! Věřte nebo ne, ale naši krásnou přírodu, nám závidí všude po zahraničí. Pokud se tedy chcete i vy někam podívat za krásami naší země, máme pro vás skvělý tip na dovolenou!

Jednou z nejkrásnějších lokalit na našem území je Jižní Morava. Jedná se o panenskou přírodu pokrytou především vinohrady. Věřte, že jeden pohled na vinice při západu slunce a už nikdy nebudete chtít jet nikam jinam!

dívka na zahradě

Jednou z nejvyhledávanějších lokalit přímo zde, je Lednice. Konkrétně Lednicko-Valtický areál. Jedná se o velmi nádhernou památku zapsanou na seznamu UNESCO. Pokud se tedy tuto lokalitu rozhodnete navštívit, věřte, že budete opravdu unešení!

Mezi nejoblíbenější aktivity patří především plavba loďkou po rybníku, či projížďka po areále na koni. Ať tak či ona, oba zážitky jsou velmi silné a romantické. Perfektně se tak hodí například i pro žádost o ruku, nebo jinou velmi romantickou chvilku.

zámecká zahrada

Pokud nejste přímo romantikem, nevadí. Určitě se vám bude velmi líbit, i pokud si areál projdete pešky, nebo na kole. Celý areál je dost velký, máte tedy dost možností kam vyrazit. Navíc v létě a během různých prázdnin je zde i připravený program pro celé rodiny s dětmi – například přehlídka dravců.

Přitom sehnat zde ubytování není nic těžkého. Ubytování lednice https://lednice.galant.cz/ není těžké sehnat. V blízkém okolí seženete celou řadu různých nabídek ubytování. Vybrat si můžete jak z malých rodinných apartmánů, tak z velkého a moderního hotelu s veškerou vybaveností. Je tedy jen na vás, jakému druhu dáváte přednost.