Muž jak otec

Opravdu jsem velmi naštvaná. A jsem naštvaná na všechny muže na planetě. Opravdu nechápu, že můžou existovat muži, kteří jsou tak sprostí, a tak falešní, jako můj bývalý přítel. Vy si jistě říkáte, že opravdu každý přítel anebo každý, kdo je bývalý a ex, tak jsou ti nejhorší. Vy s tím asi taky souhlasit budete. Opravdu asi každý bývalý přítel nebo partner nebo bývalý manžel jsou opravdu takoví ti nejhorší lidé. Alespoň podle mě.

Všichni muži nejsou stejní.

Ale já v tom nejsem sama. Když jsem se na tohle zeptala mé nejlepší kamarádky a taky mé mámy a taky mé sestry, tak mi řekly že mám pravdu. A nevím, proč tomu tak je, ale je logické, že když se někdo s někým rozvede anebo rozejde, tak je to kvůli tomu, že jim něco ve vztahu neklapalo, že se nedohodli. My jsme se s přítelem nedohodli tak, jak si bude brát našeho syna. Byli jsme domluveni tak, že si ho každých čtrnáct dní vezme na víkend. A myslím si, že to opravdu skvělý nápad a taky skvělá možnost, jak si potom udělat taky alespoň dva dny během čtrnácti dnů pro sebe.

Někdy jsou muži špatní otcové.

Bohužel ale můj bývalý přítel to má tak, že o syna vůbec neví zájem a raději si se svou novou přítelkyni jezdí na různé wellnessy a taky k moři. Opravdu mě to štve. Nejde mi ani tak o to, že si třeba syna nebere, ale o to, že on se mi vysmívá. Vysmívá se mi, že já nikam jezdit nemohu, zatímco on může. Je tohle opravdu nespravedlivé a já přemýšlím že půjdu s tímto k soudu. Nenechá opravdu svého bývalého partnera, aby si takhle užíval a kašlal na své povinnosti. Vždyť každé dítě má právo na své rodiče, ne jenom na jednoho. nebo vy byste to řešili jak tuto nemilou situaci? Syn ke svému otci chce jezdit, vždy se tam těší, ale nejhorší je, že když se jeho otec neozve. A není to jenom otec. Znám opravdu mnoho případů, kdy se muži takto chovají. nevím proč to tak muži mají, ale myslím si, že s muži to jde stále z kopce.