Vdaná žena hledá milence, máš raději kávu nebo pivo?


Zdá se to být, jako by se to stalo včera, ale už je tomu několik měsíců, co jsem si našel na internetové seznamce milenku. Vlastně, když se to tak vezme, tak už spolu žijeme, a už to není milenka, ale moje ženská. Společně chodíme každou středu na kafe do naší oblíbené kavárny, kde jsme se poznali a v pátek naopak zajdeme do hospody na jedno malé pivko v centru Brna. Ale hlavně prožíváme ten nejúžasnější sex, jaký jsme kdy oba měli. A na tom jsme se shodli oba dva. Vy, kterým se líbí EROTIKA A SEX, a rádi si přečtete erotické příběhy na internetu, doufám, že i tento příběh, se Vám bude líbit. Na ten den, kdy jsem poprvé spatřil Miladu, se nedá zapomenout. Ten pátek patnáctého dubna bylo venku docela teplo, a naše první schůzka se konala ve velkém nákupním centru v Brně, kde si se mnou Milada, dala tajemnou schůzku.

Ale než se pustím do mého vyprávění, nejprve se Vám musím všem představit. A napsat sem i nějaké ty důležité i méně důležité informace, jak to celé začalo, než jsem s Miládkou začal šustit pod jednou střechou. Jmenuji se Viktor a svátek slavím dvacátého osmého července. Křestní jméno pravděpodobně vzniklo z latinského slova victor a znamená to vítěz. Já sám si myslím, že jsem v životě jednoznačně vítěz, a vše mi od té doby co jsem potkal Miladu vychází na sto procent. No, a cizojazyčné varianty mého jména jsou: „Victorius, Vittore, Vitorio, Viktorín, Wiktoryn, Gyözö, Vihtori či Wiktor. Mým jménem se honosí tito známí pánové: „Herci Preiss, Zavadil. Bývalý český filmový herec Král – znáte ho ze seriálu Létající Čestmír, Krakonoš a lyžníci či Návštěvníci. Český rapper Dundič – Sheen – pocházející z Kazachstánu. Lední hokejista Hübl. Ukrajinští politikové Janukovyč a Juščenko. Ruský zápasník Lebeděv. Režisér Polesný. Ruský hráč a trenér ledního hokeje Vasiljevič Tichonov. Stíhaný zakladatel harvardských fondů Kožený. Maďarský politik Orbán. Bývalý československý fotbalista Ivo Viktor. Zpěvák Sodoma anebo nechvalně proslulý “lesní vrah“ Kalivoda.

nahá žena

Narodil jsem se v nemocnici v Břeclavi na jižní Moravě – to je Jihomoravský kraj. Ale vyrůstal jsem ve městě Mikulov. Město má přibližně sedm tisíc šest set obyvatel (rok 2023). A co se v našem městě dá dělat? Pokud sem přijedete na dovolenou, určitě navštivte Pavlovské vrchy – vápencové pohoří – masiv Děvín, Stolovou horu, vrch Turold, Sirotčí hrádek, Svatý kopeček – křížovou cestu, Kozí hrádek. Dietrichsteinskou hrobku, Břitovou věž, zámek Mikulov a zámecký park, sousoší Nejsvětější Trojice. Geopark Turold, jeskyně Na Turoldu, přírodní památku Lom Janičův vrch, vodní nádrž Nové Mlýny. Teď Vám něco povím. Když k nám v létě do Mikulova přijedou turisté ze Šumavy, z Krkonoš, z Vysočiny či z Beskyd, je jim u nás docela horko. Ony ty teploty jsou minimálně o šest stupňů vyšší než u nich. Já si popravdě také na ty čím dál teplejší léta ještě nezvykl, a raději jezdím na letní dovolenou do hor, kde se na těch deset dní na přelomu července a srpna zchladím. Ale nejraději bych tam strávil klidně i dva měsíce vtahu.

Momentálně pracuji jako montážní a servisní technik v oblasti vzduchotechniky, klimatizace, chlazení a tepelných čerpadel u jedné středně velké firmy. Na plat si nestěžuji, ale práce je čím dál více a někdy člověk musí zůstat o dvě hodiny déle v práci a nějak mě to přestává vyhovovat. Raději bych byl s přítelkyní Miladou doma než někde montovat tepelka. Jinak mi je dvacet osm let, hnědé vlasy, hnědé oči, metr devadesát, a asi osmdesát sedm kilo i s botami. Když jsem chodil v období střední školy s mojí první láskou Petrou, tak nějak jsem si plánoval, že budeme mít svatbu, děti a spolu i zestárneme. Jenže naše láska trvala jen dalších šest let, do mých šestadvacetin, kde mě Petra na oslavě řekla, že už ke mně nic necítí a nemá to cenu. Já jsem vůbec nechápal, že se se mnou po tolika letech rozchází a byl jsem z toho mimo. Měli jsme spolu byt dva plus jedničku na úvěr a po rozchodu jsme ten byt museli prodat a jeden druhého vyplatit. No, bylo to rychlé, vzal jsem si ve stejné bance další úvěr, který se spojil s tím prvním, a splátky se prodloužily o dalších dvanáct let déle. Zaplať pánbůh, že jsem to tak udělal, protože hned za rok ceny bytů vystřelily o třicet procent nahoru, a teď bych už hypotéku nedostal.

akt

První měsíce po rozchodu jsem z toho byl fakt špatný, po práci mě doma nikdo nečekal, bráchu a ani sestru nemám, že bych je šel v depce navštívit. A těch pár kamarádů ze střední, ty vídám jednou za rok na nějaké akci, a s kolegy z práce si zas tak moc nerozumím. Oni jsou o patnáct až dvacet pět let starší než já, každý mají své rodiny a potomky, anebo chodí do putyky na Tuzemák a ten já nemusím. Takže můj veškerý volný čas jsem začal trávit u vytuněného herního počítače, kde jsem hrál hry anebo hodnotil ženské na sociálních sítích, a posílal jim červená srdíčka, dával velké lajky nebo jim psal na stěnu zamilované vzkazy.

Celý rok jsem sledoval tisíce různých instagramových, twitterových, tiktokových a facebookových modelek, třeba některé z nich znáte, mě se líbily všechny a proto jsem si je přidával do přátel a nebo sledoval jako followers: „Brazilská MTB bikerka Dani Zini, latino Maria Fernanda Burbano Gomez criollannabgo, krásná černoška godbodbymo MoTheGoddess, prsatá zrzečka Stephanis Love, Ashley Bova ashbovaxo, Blackwidof of, rosiemayharper, zaradanielsx Zara Daniels, kráska v legínách janeelacy, ellabellaofficialx Ella Bella, blonďatá prsatka nitamariecoaching1 Nita Marie Coaching, studentka bouncymamamia Mia Taylor, lenaglamour_, čermovláska xmaarianax Mariana Oliveira, fitneska glambooz, nádherná kyprá ženská GIGI SATIN UK, kráska noraroseextra Nora Rose, usměvavá plnoštíhlá mamanitamarie Nita Marie, parádní ženská krev a mlíko dreagonzz2 Andrea, asiatka anak_hits000 KEKINIAN, dívka s macatýma stehnama curvycurlychrisy Chrisy Chris, anamkhan1880, super holka s gigantickým poprsím johannaojala92, kočka MsDezFraser – Desirae Fraser, itsimogengrace Imogen Grace, baculka itsimogengrace Imogen Grace, svůdná zrzatá magicmia Magic Mia, Kara Kedio, brunetka se zaříznutým pekáčkem yourgfknows, Marissa DuBois, holka se špičatými kozičkami olga__ola_ola, holka v bikinách Charlotte Rachel charlotte_rachelx, modelka s úžasným zadkem v leginách eva_themermaid, sexy fitneska jazmynedayfitness Jazmyne Day, kouzelná Mirela Janis mirelajanis. No, myslím, že jsem jich měl na všech účtech přidaných dohromady aspoň pět tisíc. Čím víc, tím líp, aspoň jsem se nenudil a jen klikal, klikal a klikal. Ani jsem nezpozoroval, že čas tímto mobilním zahálením rychle plynul a že jsem již téměř jeden rok po rozchodu s mojí bývalou přítelkyní. Až jednoho dne, se něco v mé hlavě znovu probudilo, takový erotický chtíč, zajít s nějakou holkou na rande…. Dostal jsem takovou neskutečnou chuť na živou holku, místo toho každodenního masturbování na MILF FREE SEX WEBCAM stránkách, že jsem si řekl: „Dost, takhle to donekonečna nejde, pořád si honit bambulu. Najdu si nějakou novou babu na šukání, už nechci být sám!“

krásná žena

Hmm. Jenže ono se to lehce povídá, ale těžce udělá. Já jsem byl odjakživa takový připosraný nekňuba, co nikdy v životě sám od sebe holku na ulici neoslovil, a pamatuji si na střední škole, že mě klofla moje bývalá Petra. Myslím si, že kdyby mě tenkrát neoslovila, asi bych byl dodnes panic. Dostal jsem takový nápad, že když bydlím ve velkém městě Brně, tak bych mohl zkusit oslovit nějakou holku na ulici. Udělal jsem si plán, že půjdu do centra města a třeba uvidím někde nějakou holku na lavičce a oslovím ji, anebo jen tak se budu procházet uličkami a pozvu nějakou na kafe, či se s ní seznámím.

Hned po práci jsem zajel domů, převlékl jsem se do čistého a vyrazil do středu města. Ten den chodilo všude milion holek, ale místo toho, abych si v klidu nějakou našel, dopadlo to přímo katastrofálně. První, koho jsem oslovil, byla taková prsatá zrzka, co seděla na nedaleké lavičce a něco si četla v knížce. Přišel jsem k ní a místo abych se nejprve představil, jsem jí řekl: „Dobrý den slečno, nešla byste se mnou na kávu?“ Ona se na mě tak zle podívala, jako na nějaký obtížný hmyz a jen suše odpověděla: „ne nešla“. Tak jsem jí jen odpověděl: „na shledanou“. A utíkal pryč za roh, aby mě už nikdy neviděla. Málem jsem se hanbou propadl.

Další, koho jsem oslovil, byla brunetka, malá hnědovlasá studentka, která šla s růžovým batůžkem z nějaké střední školy, ta se na mě krásně usmála. A jen mi odpověděla, že už někoho má a ať se nezlobím. Jako třetí byla vyprsená blondýnka v růžovém tílku a v obtažených lesklých koženkových legínách, která čekala u Špalíčku a zrovna, když jsem jí oslovoval, tak přišel její přítel, a málem mně dal po hubě. Proč prý otravuji cizí holky, ať raději zmizím, nebo uvidím. Tak rychle jak jsem odpelášil, by mi mohl závidět i sám jamajský sprinter Usain Bolt. Pak jsem to zkusil ještě naposledy, na asi čtyřicetiletou milfku. Když mi na moji otázku odpověděla drsným hlasem, jako kdyby byla nějaká propuštěná vězeňkyně, raději jsem to ten den vzdal a odešel domů do svého bytu. Tam jsem čuměl snad dvě hodiny do mobilu a říkal si pro sebe, co dělám špatně. Já fakt asi nemám na to, pozvat nějakou holku na rande. Na diskotéky či jinam do společnosti mezi lidi nezajdu, a jinde nemám sebemenší příležitost někoho potkat. Protože se v práci, na stavbách a domech setkávám jen s chlapy v montérkách.

rty

Celý týden jsem nad tím dlouho do noci přemýšlel a řekl si, že poslední variantu, kterou bych zkusil, by byla nějaká internetová seznamka. Protože oslovovat někoho na ulici mi vůbec nejde. Otevřel jsem v internetovém prohlížeči všechny možné české seznamky a webové stránky, kde si lidé dávali inzeráty na seznámení, procházky, do divadla či na dovolené. A začal se pročítat stovkami zajímavých inzerátů. Postupně jsem se zaregistroval asi na deseti velkých seznamkách a začal odpovídat na všechny možné nabídky. Psal jsem si s několika studentkami, dokonce jsem se konečně otrkal a zašel s nimi na nějaké rande do kavárny. Neříkám, že se mi ty rozkošné chichotající se, a věčně usmívající se dívky nelíbily, ale ani nevím co se stalo, ale já si přestal rozumět s mladými holkami. Asi už jsem dočista zfotrovatěl a chtěl něco jiného. Normální starší šťavnatou ženskou, která v životě ví, co chce. A ne nějakou rozvernou teenagerku, kterou bych učil vše od začátku, a ještě by mě to stálo spoustu peněz.

Během dvou měsíců jsem zkoušel hledat v kategorii Milf a Mature / starší zralé ženy. No, prostě se mi den ze dne začaly líbit zralé ženy, věk alespoň čtyřicet plus a klidně bych bral i víc. Po dlouhé době jsem zašel na dvě rande se staršíma maminama. Ta první přišla na schůzku se čtyřmi havrlanty a nafouknutým břichem. Když mě obestoupilo její početné potomstvo a k tomu dodala, že čeká pátého, musel jsem se omluvit, že hledám bezdětnou ženu a určitě by to mezi námi neklapalo. Ona se na mě naštvaně podívala a hlasitě se rozčilovala, div nezačala řvát. Všichni lidé kolem nás se na nás začali koukat, a asi si mysleli, že k sobě patříme a je to moje rozčílená manželka, kterou si neumím zkrotit. A ať prý jí tu cestu zaplatím, protože sem musela jet přes celé Brno. No, a protože jsem nechtěl být nějaký nezdvořák, pozval jsem všechny její haranty na skořicový a čokoládový trdelník, a do ruky jsem jí dal dvě stovky, aby měla na lístky na autobus pro celou rodinu a dostala se zpět domů.

Asi za týden jsem jel na druhé rande. Hned při uvítání mi paní dala pusu na tvář a málem jsem z té pusy omdlel a praštilo by to se mnou o zem. Vy mi to snad nebudete věřit, ale té ženské smrdělo tak z pusy, že jsem si myslel, že se jí tam vysral tchoř. Napadlo mě, že jí pozvu na kafe a při nějaké příležitosti zajdu na WC a odtama tajně uteču. Ale ještě, než jsme došli do nejbližší kavárny, málem jsem z toho jejího ústního závanu, který se linul z pusy, umřel. Nemusel jsem se na nic vymlouvat a rovnou jsem jí řekl, že mi je dnes zle a schůzku musím rychle zrušit. Ona se na mě smutně podívala, a že se se mnou ještě rozloučí, a už už mi chtěla dát další pusu na tvář. Já sebou trhnul a musel před ní zdrhnout. Ani jsem se neohlížel a s hrůzou pelášil přes celé obchodní centrum ke svému autu na přilehlé parkoviště. Ještě tak půl dne jsem v nose cítil, ten její smrad ze zkažených zubů a nemohl se toho zbavit ani po tom, co jsem si zabořil nos do zrnkové kávy.

sexy poloha

Doma jsem si sám sobě řekl, že asi zůstanu po zbytek života sám a bude mi dobře u erotických sex chatů, kde se holky svlékají před webkamerou, a v klidu domova si u těch koček vyhoním klobásu a bude mi fajn, jak po těle, tak v hlavě. A hlavně je to hygienické a od nikoho nic nechytím.

Další dny jsem postupně začal rušit všechny účty na všech seznamkách, kde jsem byl v té době zaregistrovaný. Rušil sem ty seznamkové účty, aby mi nechodil do pošty spam a jiné reklamní nevyžádané emailové nabídky, kterých chodilo čím dál víc. Bylo takhle pozdě v pátek večer, když už jsem potvrzoval asi pátý email ve své poště, jestli chci skutečně ukončit účet na seznamce, a najednou mi přišel soukromý email a v tom bylo napsáno: „Ahoj Viktore. Líbí se mi tvůj hezky napsaný inzerát. Jsem také z Brna. Mám něco málo přes čtyřicet let. Jsem bezdětná, ale stále vdaná a zrovna se rozvádím. Mám svůj byt 4+kk, nové auto a celkem pohodovou práci. Jestli se chceš dozvědět něco více, napiš si o to, ráda ti to sdělím. Pa Milada.“ A pod celým textem bylo ještě napsáno: „Máš raději legíny, kávu nebo pivo?“

Dole v emailu byla přiložená fotka celé její postavy, stála tam v plavkách před velkým zrcadlem, ale měla začerněnou hlavu, takže jsem neviděl její obličej. Postavu měla tedy fakt moc pěknou, hubená asi padesát pět kilo. Prsa akorát, řekl bych menší dvojky, ale na velikosti jejich prsou mi tak nějak nezáleželo.

Hned jsme si spolu začali vyměňovat emaily a každý večer jsem měl od Miládky v poště krásný zamilovaný dopis. Ona mi odpovídala na to, co jsem se jí ptal. A na oplátku já jí psal, to co chtěla vědět ona o mně. Takhle to trvalo asi čtrnáct dní, až jednoho dne mi od Miládky přišla zpráva, že bychom se mohli sejít na kafi. Ale podmínka by byla, že bych přijel do Olympie, ona by chodila po obchodním centru, nebo by někde seděla v kavárně a já bych ji měl mezi těmi všemi procházejícími ženami poznat a oslovit jí. Jenže já vůbec nevěděl, jak Milada vypadá, krom té jedné fotky s uříznutou hlavou bych ji mezi tou spoustou holek asi nepoznal.

Další den mi od Miládky přišel email, v kterém bylo: „Viktore, posílám ti ještě tři indicie: „První je – budu se na lidi usmívat, a druhá indicie je – že na sobě budu mít koženkové velice lesklé leginy. A ta třetí indicie je v příloze. Ahoj a najdi si mě v pátek 15.4. v 16 hodin v OC. Tvá Milada.“

sexy žena

Rozkliknul jsem fotku v příloze, a tam byla Miládka zcela nahá a s rozmazanou hlavou, aby nebylo poznat, kdo to je. Srdce se mi rozbušilo, Miládka vypadala naprosto úchvatně, přímo božsky, podobně jako jedna milfka, kterou jsem sledoval na instagramu „Misses Cecil“. Málem mi praskly kalhoty, jak mi z té fotografie stálo péro. Miládce jsem odepsal, že vypadá luxusně a že si ji najdu, i kdybych tam měl být celý den. Odeslala mi dva smajlíky usměváčky a že se moc těší, až si ji najdu. Ale asi to nebudu mít jednoduché. 😀

Začal jsem se na ni těšit jako malý Jarda. Na ten pátek jsem si vzal raději dovolenou, abych nepřijel utahaný a unavený rovnou z práce. Pořádně jsem se na ten den připravil, oholil, dal si za ten den tři sprchy, oblékl jsem si nové černé kalhoty, světle modrou košili, bílou mikinu, černé polobotky, navoněl v podpaží a v patnáct třicet jsem vyrazil do OC. Měl jsem to asi dvacet minut autem, než jsem projel celé Brno. Doprava na křižovatkách byla, prostě páteční. Okolo čtvrté jsem vstoupil do obchodního centra a nestačil se divit, plný obchoďák lidí. Pomalu jsem procházel uličkami, díval dovnitř do obchodů, a hlavně koukal na holky, které mají na sobě obtažené legíny. Užuž jsem chtěl na nějakou holku vybafnout, ale když se otočila čelem proti mně, měla asi sedmičky prsa. Musel jsem to překvapení stopnout. „Hmm, tak to není ona, ta má kozy jako vozy. A moje Miládka sotva dvoječky“. Řekl jsem si pro sebe.

Další holka v lesklých legínách projela kolem mě s kočárkem. Takže taky to nebyla ona. Chvilku jsem seděl na lavičce naproti WC a koukal, jestli nějakou nezahlédnu, ale buď to byla mladá sedmnáctka, která šla s kamarádkami v partě anebo silnější holky s velkými stehny. To vůbec dle fotky nesedělo. Už jsem hledal dobrých třicet minut, prošel i jiné obchody. Prošel i nahoře, kde se prodává jídlo a nápoje. A tam bylo snad pět set lidí a dvacet holek v legínách. Jenže všechny seděly s někým u stolu a žádná neseděla sama. Sjel jsem po eskalátorech dolů a tentokrát jsem koukal i do kaváren.

žena v prádle

Procházel jsem kolem jedné takové moc pěkné kavárny, která měla i sezení vevnitř a asi v půlce jsem viděl jednu melírově šedou hlavu, obrácenou zády ke mně. Dostal jsem trému, jestli je to ona, nebo ne. Když už jsem byl v půlce restaurace, zmerčila mě servírka, s kterou jsem se navzájem pozdravil a zeptala se mě, co si dám. Odpověděl jsem jí na to: „Já tu jen někoho hledám“ a usmáli jsme se na sobě a pokračoval jsem v chůzi k té jedné melírovošedé hlavě, co se koukala do stolu a něco si prohlížela v mobilním telefonu. „Uf, ta osoba má na sobě lesklé černé legíny. Že by to byla ona?“

Už jsem byl asi na tři metry od ní. A řekl jsem si pro sebe. „Buď to vyjde nebo ne a ztrapním se, a ještě někoho zezadu vylekám.“ „Baf a mám tě Miládko“. Ta šedovlasá nádherná hlavička se pomalu otočila dozadu a odpověděla: „Ano to jsem já Viktore. Našel sis mě“. A usmála se na mě. Konečně jsem spatřil tu nejkrásnější a nejmilejší tvář, kterou jsem kdy za celý život viděl.

Ano, byla to Miládka ze seznamky.

Podali jsme si ruku, já si k Miládce přisedl a dlouhé dvě hodiny jsme si povídaly u Cappucina, Latté kávy a jednoho malého piva. Nemohli jsme se od sebe očima odtrhnout. Milada mi řekla, že se jí moc líbím, a i když máme nějaký ten věkový rozdíl, tak doufá, že by to s námi mohlo vyjít. Já jsem jí odpověděl, že jsem si vždycky přál o něco starší holku, než jsem já a určitě to bude klapat. Večer jsme spolu prošli ještě nějaké obchody. Miládka si koupila černé saténové prádélko. Prý mi ho na sobě ráda ukáže. A že už bydlí sama odloučeně od bývalého manžela, ten si našel mladou osmnáctiletou studentku a mají svůj byt. Takže její byteček má volný a rovnou mě pozvala k ní na návštěvu, hned na zítřejší den.

V ten večer jsme se poprvé spolu pomilovali. Ani jeden jsme nechtěli na nic čekat a skočili jsme do toho nového vztahu bez přemýšlení a rovnou po hlavě, jako když skáčeš šipku do bazénu. V sobotu kolem devatenácté hodiny jsem zazvonil na dveře Miládky. Ta mi otevřela oblečená jen v jemném černém saténovém župánku, který končil těsně nad kolena a já se ve dveřích neudržel a hned jsem se jí pusou přilepil na rty a začali jsme se spolu líbat. Za půl minuty jsem jí zajel rukou pod župánek a rovnou si to zamířil mezi její svůdné nohy. Měla nádherně hebké kalhotky. Začal jsem jí přes ně přejíždět prsty a hladil jí lasturku. Ta byla v mžiku horká a zároveň neskutečně vlhká. Odhrnul jsem jí lem kalhotek na stranu a prstem zajel do její mokré šťavnaté kundičky. Bože, ta tekla jak Nilský pramen. Několikrát jsem jí zaklikal na myšku a cítil, že je ten pravý čas, vytáhnout svojí zahnutou tlustou klobásu velikosti salátové okurky.

nahé tělo

Miládka mi pomohla povolit opasek, rozepnula knoflík od kalhot, ty spadly na zem, klekla si přede mě, stáhla mi bílé trenýrky a jen dodala: „Wau, ten je nádherný, velký, dlouhý, a hlavně je tlustý, takové mám v sobě ráda. Hned mi ho vzala do ruky, potěžkala mi velké vyholené koule, několikrát mi přetáhla předkožku přes objemný fialový žalud, a hned na to se k němu přisála a začala mi ho lehce žužlat. Bože to byla krása. To bylo panečku něco. Asi po pěti minutách bezvadného kouření „felace“ orálního sexu se zvedla, chytla mě za ruku a táhla mě ke kuchyňské lince. Otočila se, jednu nohu si dala do úrovně pracovní desky a ať jí pořádně ošukám zezadu.

Chytl jsem Miládku za boky a jedním vklouznutím jsem zajel do její neskutečně mokrý kundy. Zastavil jsem se až o děložní čípek. Miládka začala řvát jako nymfomanka. Co přiražení mého těla k jejímu fantastickému zadku, to plesknutí a nádherný zvuk. Takhle jsem jí obšťastňoval asi deset minut, než ze sebe začala stříkat mokrý orgasmus. Stále jsem se jí držel za boky a za zadek a pak to přišlo i na mě. Miládka jen zařvala, nastříkej tu dávku spermatu do měééé. Prášky neberuůůůů, ale moc s tebou chci mít dítěéééé……. to už ze mě plivaly tuny mrdky do její roztažené svatyně…. Cááák, Cááák, Cááák. Pumpoval jsem to horké mlíčí do Miládky, jako nějaký nadržený kanec, který to rok neměl. A taky že jo. Rok jsem s žádnou ženskou nesouložil a bylo to znát. Po chvilce mi pomaličku kleslo péro a vzápětí vyjelo z její rozpůlené sladké naplněné broskve. Hned co mi z ní vyjel na půl ztopořený penis, začalo to z Miládky vytékat. Teklo jí to po stehnech, až na PVC podlahu. Miládka se otočila, čupnula si na zem před mého bimbajícího lofasa a poslední zbytky spermatu, které mi utkvělo na pulzujícím péru mi zkušeně slízávala. Po chvilce se mi podívala do očí a řekla: „Viktore, to byl nejkrásnější dárek, který jsem si od tebe přála. „Pořádně mě napustit“. Nyní budeš několik týdnů můj milenec a oplodňovač, než se uskuteční rozvod. A pak už budeš jen můj alfa samec a nikomu tě nikdy nedám.

Další týdny jsme spolu chodili na kávu, pivko a večery se milovali jednou u Miládky a podruhé u mě v bytě. A za dva měsíce už byla kompletně rozvedená. Bože, jak já jsem šťastný. Asi čekáme sviště.

Ještě se Vás na závěr zeptám, líbí se Vám moje erotické povídky zdarma?

A už jste někdy navštívili nejlepší OLDER WOMEN PORNO CAMS webstránky pro dospělé?

Na shledanou, čtenáři mých erotických příběhů. Rsk