Zábava na podzimní dny? Udělejte si Harry Potter maraton!

Většina fanoušků má sérii Harryho Pottera spojenou právě s podzimními dny. Atmosféra magie, Bradavického hradu a ponuré atmosféry, která je zobrazena hlavně v posledních dílech, jsou ideální na podzimní dny, kdy je venku sychravo a vy máte chuť se jen svalit zabalení v teplé dece k televizi s něčím dobrým.

V některých zemích se dokonce každý rok v kinech pořádají celonoční maratony filmů Harryho Pottera. Tento trend k nám ještě nedorazil, takže vám nezbude, než vzít partičku přátel a udělat si svůj vlastní maraton.

šála

Co k tomu budete potřebovat? Samozřejmě všechny filmy Harryho Pottera a dostatek času. Série obsahuje osm filmů, přičemž jeden trvá něco přes dvě hodiny. Všechny díly Harryho Pottera můžete v současnosti shlédnout, pokud máte předplacenou službu HBO Max.

Nachystejte si pohodlné místo na sledování, tedy dostatek prostoru, kde se můžete povalovat, sedět a odpočívat. Místo doplňte o spoustu měkkých polštářků a teplých dek, do kterých se můžete s přáteli zachumlat. Rozhodně neuškodí i nějaké dekorace, jako svíčky (ale pozor na požár), světélka nebo věci s tématikou Harryho Pottera. Připravte i krabice s kapesníčky. V sérii je mnoho momentů, kdy je budete potřebovat.

Oblečte se stylově! Je to přece maraton Harryho Pottera, takže nahoďte outfit s Harry Potter tématikou. Trička, tepláky, pyžama, šály, a dokonce i hábity. To všechno dnes seženete na spoustu e-shopů. Zboží s Harry Potter tématikou má například e-shop About You, kde můžete využít About You slevový kód 15.

lektvaryx

Nezapomeňte taky na vhodné občerstvení. To k filmům neodmyslitelně patří. Můžete e samozřejmě použít i klasické občerstvení, jako pizzu, colu a brambůrky, ale co zkusit něco více tematického? S pomocí pár ingrediencí si můžete doma vytvořit domácí máslový ležák. Ve spoustě obchodů můžete také zakoupit sladkosti z Harryho Pottera, jako jsou Bertíkovy fazolky tisíckrát jinak nebo čokoládové žabky. Nebo můžete nachystat barevné tematické občerstvení ve stylu všech čtyř bradavických kolejí. Uvidíte, že si při přípravě užijete spoustu zábavy.