Americká hypotéka bez doložení příjmů a bez registrů

Abychom mohli nějakým způsobem rozlišit základní druhy hypoték, musí se nějak jmenovat a musí být nějakým způsobem označené. Jelikož je naše společnost nebankovní, tak nebankovní hypotéky jsou všechny naše půjčky. Abychom rozlišili alespoň základní dva typy, spotřebitelské a podnikatelské, museli jsme je určitým způsobem nazvat. Proto pod pojmem nebankovní hypotéka najdete spotřebitelský úvěr, u kterého můžete ručit nemovitostí a získat tím v podstatě hypotéku, a pod názvy jako je americká hypotéka bez doložení příjmů nebo úvěr bez registrů najdete podnikatelské úvěry, které si mohou sjednávat pouze podnikatelé, firmy a OSVČ.

Mince na bílém stolu v řadě na sobě

Bez zbytečných obav a bez starostí

Chcete konečně hodit starosti za hlavu? Hypotéka bez dokládání příjmů Nebankovní hypotéky je finanční možnost vhodná pro podnikatele, která vám usnadní spoustu práce a zjednoduší celý systém. Navíc je vyřízená během pár okamžiků. Dodáte základní podklady a úvěr může být schválený do jednoho dne. Další den s vámi přijedeme podepsat smlouvu a do 24 hodin máte peníze. Tak rychlé a jednoduché to může být, stačí chtít. Naše společnost je profesionální a zabývá se problematikou financování již více let, proto moc dobře víme, co děláme. Podívat se můžete na náš reprezentativní příklad a samozřejmě pro vás zpracujeme nabídku zdarma, to znamená, že na základě vámi dodaných základních údajů, zpracujeme předběžný návrh, za který ovšem nic neplatíte a nezáleží ani na další spolupráci, takže si jej může nechat zpracovat naprosto kdokoliv, bez otázek a bez toho, že byste něco museli platit. Pak se můžete volně rozhodnout, jestli s námi budete spolupracovat.

člověk v obleku držící tablet, ze kterého vychází obrázky podnikatelů

Poskytujeme velice výhodné podmínky podnikatelských úvěrů:

  1. Až 30 let splatnost úvěru.
  2. Nízká úroková sazba.
  3. Nízké měsíční splátky, podobné těm v běžné bance.
  4. Ručení jakoukoliv nemovitostí.
  5. Získání až 70% z hodnoty nemovitosti.
  6. Fungujeme kdekoliv na území ČR.

A v neposlední řadě velká výhoda tolerance registrů a nízkých příjmů. Nemusíte prokazovat daňové přiznání a tolerujeme nízké příjmy. Dokonce také záznamy v registrech dlužníků a co víc i exekuce nebo dluhy. Pomůžeme s nastavením splátky tak, abyste dokázali splácet.