Bazénový vysavač se vyplatí

Každý kdo má bazén, tak dobé ví, že se rychle zanáší. Pokud bazén nečistíte a neměníte filtry, tak se bazén pomalu, ale jistě zanese. V takovém případě, ho můžete ošetřovat filtrací, síťkou na hmyz, nebo chemickými prostředky. Ovšem pokud se Vám nepodaří i tak bazén vyčisti, tak zvolte osvědčenou metodu, kterou je vysavač bazénu Chlorito.

vysavač bazénu

Bazén je velmi náročný na údržbu, a pokud máte děti, je situace daleko horší. Děti totiž neustále běhají do bazénu a ven a nanáší špínu dovnitř. V takovém případě, se dá situace vyřešit kbelíkem, který postavíte před bazén a umyjete si v něm nohy. Ovšem i tak se nečistoty nanesou do bazénu a je potřeba nějaká údržba. Nejlepší možnou volbou je v dnešní době kvalitní filtr a hlavně bazénový vysavač. Ten Vám zaručí čistotu bazénu a to nejen povrchu, ale také podlah bazénu. Dokonale z něho vezme všechny nečistoty a také sliz, který se na dně uchycuje. Díky různě tvarovaným hlavicím se dostanete do stísněných prostoru a vysajete celý bazén.

vysavač bazénu

Na trhu nyní existují 3 druhy bazénových vysavačů. Mezi ně patří ruční bazénový vysavač, poloautomatický vysavač a také plně automatický. Pokud máte pouze bazén na ochlazení a není moc velký, tak Vám bude bohatě stačit klasický ruční vysavač. Tím dokonale vyčistíte celý bazén během pár minut a bude opět čistý. Polo automatické a automatické vysavače se spíše používají na koupalištích, nebo na bazény, které mají velké rozměry a není, čas kolem nich chodit s vysavačem. Vysavač koupíte již od pár set korun, až po vyšší částky. Ovšem vždy si zkontrolujte, co k vysavači ještě potřebujete, abyste měli všechno a nemuseli něco neustále dokupovat.

Pokud je tedy Váš bazén neustále ve špíně a už Vás nebaví ho čistit pořád síťkou na hmyz, tak zvolte bazénový vysavač. Určitě neprohloupíte a Váš bazén bude opět křišťálově čistý.