Bromová chemie

Tento typ přípravků znamená čistou a průzračnou vodu bez zbytečného chloru. Bromové přípravky znamenají bezchlorovou bazénovou chemii. Pro ty, kteří mají zkušenosti s klasickými přípravky, to bude jistě nové a osvěžující, když budou moci použít bezchlorové typy prostředků. Chlor jde často ve velké míře z vody cítit. Není zrovna zdravý pro naši pokožku a koupat se ve vodě, která zrovna moc nevodí, také není dvakrát příjemné. Aktivní brom neškodí zdraví a jeho použití je naprosto bezpečné, jak pro děti, tak i pro veškeré dospělé.
sluneční klobouk.jpg

V dnešní době máte na výběr

Tento typ přípravků je zcela bez chloru a přitom má spoustu účinných látek. Díky tomu přípravek zařídí, že budete mít vodu krásně čistou, průzračnou a hygienicky naprosto v pořádku i díky prostředku, ve kterém se nebude nacházet chlor. Takzvaná bromová chemie se může pyšnit hned několika výhodami najednou.
v Aktivní brom působí v hloubce i na povrchu, čili po celém objemu vody.
v Spolehlivé a bezpečné přípravky, které jsou nezávadné.
v V podobě tablet pro jednoduché a snadné použití do jakéhokoliv typu bazénu.
v Tablety se mohou označovat také jako bromine tabs.
v Vysoká stabilita účinné látky.
v Vhodné pro úpravu vody, která je oteplená.
v Použít je můžete do relaxačních whirlpoolu.
lávka přes bazén.jpg

Použití
Přípravky se mohou používat do bazénů a vířivek bez omezení. Výhodou je stejné množství aktivních látek, ale za nepřítomnosti nepříjemného zápachu z chloru. Můžete je používat do bazénů místo tablet na bázi aktivního chloru.
Vyberte si to nejlepší a neomezujte se na klasické „starodávné“ typy přípravků do vody. V dnešní době máte rozhodně na výběr, tak je potřeba toho využít a vyzkoušet všechny metody i při úpravě vody ve vašem domácím zahradním bazénu.
Užívejte si radosti a starosti přenechejte zkušeným odborníkům, kteří umí vytvořit přípravky pro čištění v domácích podmínkách.