Chcete se cítit o něco lépe? Dopřejte tělu i duši očistnou kúru.

Lidský organismus je přetěžován stále více, nevhodný životní styl umí napáchat v těle nemalé škody. Čas od času by tak každý z nás měl zkusit detoxikační kúru.

Chcete se cítit o něco lépe? Dopřejte tělu i duši očistnou kúru.

Uspěchané životní tempo, nepravidelná a nezdravá strava ale i stres. Tohle všechno lidský organismus nepřiměřeně zatěžuje a každý z nás si tím zadělává na pozdější nemalé problémy. Chcete se cítit zase plní energie a zlepšit si i zdraví? Jednou za čas si zkuste udělat očistnou kúru a udělejte něco pro sebe. Uvidíte, že se hned budete cítit mnohem lépe. Vzdát se pevné stravy na několik dní může být sice ze začátku obrovský šok, ale uvidíte, že to stojí za to. A hlavně má to smysl.

pexels-photo-2377166

Proč se dát na detox?

Detoxikační kúry mají obrovský smysl a pro tělo jsou hodně důležité. Pomáhají tělu přirozeně se zbavit všech nahromaděných toxinů, a že těch máme v těle většinou opravdu velkou spoustu. Lidský organismus pak bude jako znovuzrozený, po očistě organismu se zpravidla budete cítit mnohem lépe jak po fyzické tak i po psychické stránce. Abyste to ale všechno mohli zvládnout, je dobré mít k tomu pomocníka. Neera sirup Nakliceno je speciálně vytvořený detoxikační sirup, který svým složením dodává tělu po celou dobu kúry všechny potřebné živiny ale i energii. I když nebudete konzumovat určitou dobu žádnou pevnou stravu, nemusíte se obávat toho, že zůstanete doma a zcela nepoužitelní. Naopak, sirup neera obsahuje přesně to, co tělo potřebuje, aby mohlo normálně fungovat v běžném režimu a přitom se čistilo a regenerovalo.

pexels-photo-416528

Jak dlouho by měla kúra trvat?

Možná si říkáte, že bez pevné stravy nevydržíte ani jeden jediný den. Pro někoho, kdo to nikdy nevyzkoušel, to ze začátku určitě úplně snadné nebude, ale jakmile se vám podaří překovat první den, zbytek kúry překonáte už hladce. Všechno je to vlastně jen o zvyku a nakonec uvidíte, že vaše snažení mělo skutečný smysl. Detox je dobré opakovat v pravidelných intervalech, klidně i několikrát ročně. Nejlépe po náročnějším období jako je zima a poté také letní období.

Ideální je držet kúru celý týden. Pro úplné začátečníky to ale skutečně může být velký oříšek. Smysl ale mají i kratší kúry, pokud vydržíte jen tři dny, vůbec nic se neděje. I pouze několikadenní detoxikační kúra má pro tělo příznivé účinky.