Facebook – to nejsou jen nudná selfie

Sociální sítě jsou technickým prostředkem, který nám umožňuje komunikovat s ostatními v rámci jedné či více platforem. Jejich výhoda spočívá v tom, že může být v kontaktu více osob současně, a ty mohou mezi sebou komunikovat mnohem rychleji, než např. prostřednictvím e-mailu nebo mobilních sítí. Tato výhoda však může být zastírána obsahem, který lidé do těchto kanálů vkládají. Mnohdy tu objevíte celou řadu nesmyslů a zejména osobních citlivých informací či dokonce intimností, a mezi nimi i selfie. Někteří lidé zkrátka nejsou příliš soudní a nemají ostatním co nabídnout.

Na druhé straně spektra se však nachází mnoho významných příspěvků, s nimiž se dozvídáme o aktuálním dění v různých regionech a zemích, anebo nám lidé představují tamní přírodní krásy či architektonické památky, které by stály za návštěvu. Můžeme se tu také dozvědět některé zajímavosti a cenné rady z mnoha odlišných životních stylů a některými z nich se inspirovat.

sociální sítě

Chcete-li například z Facebooku získat maximum, musíte se jím někdy prokousávat a vyhledávat přátele s podobnými zájmy poměrně dlouhou dobu, ovšem pokud jste trpěliví, může být i tento zdroj pro vás studnicí informací. Sociální sítě jsou přece jen informační kanál a některé zdroje mohou stát za to, abychom si je stáhli a ukládali do počítače a další vhodná média.

přístup na Facebook

Pro stahování videí z Facebooku slouží Facebook video downloader, s jeho pomocí můžete ukládat libovolné příspěvky z různých zdrojů a uchovávat je na zabezpečeném úložišti neomezeně dlouhou dobu. Stahování příspěvků, které považujete za důležité, byste si měli uložit v každém případě, protože nikdy nemáte jistotu, zda se za pár hodin jeho vlastník nerozhodne jej odstranit, anebo jej někdy může odstranit samotný Facebook. Výhodou tohoto software je, že je k dispozici zdarma, a nepotřebujete k němu žádný placený účet.