Sečení trávy přímo na míru Vašeho pozemku

Jaro je nejspíš tím nejromantičtějším obdobím celého roku. Celá příroda se probouzí a vzkvétá. Všude kvetou barevné květiny, stromy a tráva se zelenají, ptáčci zpívají a lidé jsou po zimě opět veselejší a mají více energie. A hlavně díky energii si mohou dávat do pořádku své zahrady. Zasazují bylinky, květiny, pečují o své zahrady, které to po kruté zimě potřebují. Někteří na to ale energii nemají, nebo neví, jak na to, proto své zahrady a pozemky raději svěří profesionálům, kteří ví jak na to. Mezi základní a první úpravy zahrad patří sekání trávy, činnost, která je nejméně zábavná a také velmi pracná.

sečení kosa

Za pravdu mi dají hlavně ti, kteří své zahrady mají velké rozlohou nebo nerovnou terénem. A právě pro tyto lidi je k dispozici. Nabízí sečení po celé České republice, a to jak pravidelně, tak jednorázově. Nemusíte terén mít nějak upravený, na vše mají k dispozici a připravené stroje a pomůcky. Také zajistí odvoz posečené trávy a bio odpadu. Zpravidla se zaměřují na velikost pozemků nad 5000 metrů čtverečních, ale není problém se domluvit osobně na individuálních pozemcích. Pracují s mnoha stroji především a poskytnout Vám mohou sečení traktorem s mulčovačem, ruční sečení křovinořezem, sečení zahradní sekačkou a malotraktorem, a také čištění pozemků s lesní frézou.

sekání trávy

Nemají však jednotný ceník sekání trávy Seceni-mulcovani kvůli individuálních pozemků, využít proto můžete cenovou kalkulaci ceny, kterou nabízejí. Do připravené kalkulačky, https://www.canon.cz/for_home/product_finder/calculators/ kterou najdete na stránkách firmy pak stačí zadat rozlohu pozemku, typ a výšku porostu, sklon pozemku, překážky, pokud nějaké jsou, místo sečení a co dělat s posečenou hmotou a vyjede Vám cena, za kterou Vám firma přijede pozemek upravit, včetně dopravy. Můžete i nahrát fotografii pozemku pro lepší přehled. Zaujala Vás nabídka sečení a úpravy pozemku? Proto je neváhejte kontaktovat!