Jeden kabel dokáže obsloužit kterýkoliv telefon

Určitě jste již slyšeli o speciálních drátech na nabíjení mobilů, které mají možnost poskytnout více koncovek. Je tomu opravdu tak, tyto produkty dnes již existují a jsou velmi populární, protože jsou extrémně praktické a jednoduché, co se týká používání. Mohou vám doslova zachránit krk v mnoha situacích a také pomoci vašim blízkým, kterým se vybil mobil a nemají u sebe nabíječku. Je tedy jedno, jestli máte iPhone, mobilní zařízení s operačním systémem Android nebo cokoliv jiného, tento zázračný USB kabel bude kompatibilní s každým mobilem.

kabel iphone

Jak to funguje?

Možná vás zajímá, jak to celé funguje, jak je možné, že jeden drát dokáže napájet jakýkoliv telefon, který to potřebuje. Je to prosté, ke kabelu dostanete tři různé koncovky, které se k drátu přichycují jednoduše pomocí magnetu. Můžete je tedy měnit podle libosti, a to rychle bez vynaložení nějakého úsilí, jde to velmi snadno. Nebojte se však, že by jednotlivé koncovky při nabíjení vypadávali. Magnet je dostatečně silný a bez problému je tam udrží. Jaké koncovky obdržíte?

USB-C

Micro USB

8 pin uzpůsobený pro iPhony

Pořiďte si tedy USB kabel na iPhone či jakýkoliv jiný mobil. Je skladný, praktický, kvalitní a díky speciálnímu obalení nylonem má velmi dlouhou životnost. Je to tedy investice, která se z mnoha důvodů vyplatí. Nejenom, že získáte univerzální drát, který může využívat celá vaše rodina, také získáte nabíjecí drát, který vydrží bez přetržení, uškubnutí nebo vytržení dlouhé roky.

koncovka usb

Praktická dioda vás bude informovat

Další skvělou vychytávkou, kterou na tomto univerzálním kabelu najdete, je speciální svítící dioda, která vás bude informovat o tom, zdali právě probíhá nabíjení, či nikoliv. Po zapojení tedy budete mít jistotu, že vše funguje, jak má, že zásuvka, kterou jste použili je nezávadná a že je vše zkrátka v pořádku. Podle barvy světla také poznáte, zdali je již vaše mobilní zařízení nabito či nikoliv.