Kvalitní přikrývky pro pohodlný spánek


Bez kvalitní peřiny a polštáře se během spánku zkrátka neobejdete. V nabídce najdete hned několik typů. Jaký konkrétně vybrat a proč?
CELOROČNÍ PROVEDENÍ Z DUTÉHO VLÁKNA
Pokud chcete něco univerzálního, co vás v zimě zahřeje a v létě vám bude příjemné, pak je skvělou volbou prošívaná celoroční přikrývka z dutého vlákna. Díky použitému materiálu je vhodná pro alergiky. Jsou krásně lehké a měkounké, příjemné pro spánek.
U tohoto typu peřiny vás potěší také její údržba. Můžete ji totiž podle potřeby prát v pračce, a dokonce i sušit v sušičce. Je tak skvělým řešením pro kvalitní a zdravý spánek.

prikryvka-antistress-thermo-140x200cm-zimni-1680g

LETNÍ PROVEDENÍ S ALOE VERA
Letní přikrývka z dutého vlákna je dobrým řešením pro teplejší období. I během tropických nocí se vám tak bude příjemně usínat. Díky obsahu aloe vera je tento materiál vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Pomáhá dokonce i zmírňovat bolesti svalů a kloubů. Aloe se uvolňuje postupně a má antibakteriální efekt, čímž tak dochází k likvidaci bakterií a roztočů. Tato přikrývka je skvělou volbou nejen pro alergiky, astmatiky a osoby s citlivou pokožkou.
KLASICKÁ ZIMNÍ VARIANTA
Jste zimomřiví a jen tak něco vás v zimě nezahřeje? Špatně se vám usíná? Pak sáhněte po hřejivé zimní přikrývce, která je dostatečně silná pro to, aby vám během usínání a spánku poskytla příjemné teplo a maximální pohodlí. Jde o ideální volbu do mrazivých zimních nocí.

zdravotni-prodlouzena-prikryvka-klasik-140x240-duo

SNÍŽENÍ NAPĚTÍ A STRESU BĚHEM SPÁNKU
Určitě už se vám někdy stalo, že vám přikrývka nepříjemně zelektrizovala. To už bude minulostí. Tenká a lehká antistresová přikrývka díky použitému materiálu minimalizuje vznik statické elektřiny a napomáhá tak ke klidnějšímu spánku a odpočinku. Díky své lehkosti je jako stvořená do letního období.
Ať je léto nebo zima, pod peřinou je vždy prima. Vyberte si některou z kvalitních přikrývek z nabídky a oddávejte se klidnému a ničím nerušenému spánku v teple a pohodlí.