Pronájem automobilu

Každému z nás se někdy přihodí nepříjemná věc v podobě poruchy automobilu. Ta se vždy však přihodí tehdy, když jí nejméně potřebujeme. Pokud nemáte v pojistce náhradní vůz tak neváhejte a sáhněte po pronájmu, který se vyplatí. Levná půjčovna Praha je osvědčená půjčovna, která půjčuje svoje vozy už dlouhé roky a má spoustu spokojených zákazníků.

Pronájem

Tato firma se živí pronájmem vozů už přes 25 let a má mnoho zkušeností v této oblasti. V jejich vozovém parku si můžete půjčit osobní vozy, jako jsou Octavia, Fabia a to i v combi provedení a v neposlední řadě stará dobrá Felicie. Všechny vozy jsou značky Škoda a jsou podrobeny pravidelnému servisu, aby nedocházelo k poruchám během pronájmu. U každého vozu je podrobně rozepsaný ceník za pronájem a to na určitý počet dní. Pokud by byl pronájem dlouhodobý, tak firma nabízí i možné slevy. Samozřejmostí je pojištění všech vozů a v případě zájmu lze vypůjčit i profesionálního řidiče.

Pronájem

Ke všem vozům se také stahují služby, které jsou poskytovány zdarma. Mezi takové služby patří dětská sedačka, nebo podsedák. Dále dálniční známka pro celou Českou republiku zdarma a také pojištění proti odcizení, či nehodě. Na požádání Vám může být poskytnutá také navigace, a pokud se chystáte na hory, tak samozřejmě sněžné řetězy. Pokud zvolíte dlouhodobý pronájem, tak se můžete těšit na každý jedenáctý den pronájmu zdarma. Samozřejmostí je také plná nádrž a naprostá čistota při předání a v případě zájmu je možnost vyzvednutí před Vaším domem. Kompletní kontaktní údaje jsou vedeny na webové stránce, kde se dozvíte všechny podrobnosti a důležité věci, které potřebujete.

Pokud tedy sháníte náhradu za Váš rozbitý vůz, obraťte se na tuto firmu. Zaručeně nebudete litovat a jejich pronájem si oblíbíte. Proto neváhejte a v případě poruchy vytočte firmu Urban, která Vám z nepříjemné situace pomůže.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup