Odstraňte nedostatky ve svém skladu

Určitě je nejvyšší čas, abyste začali pomýšlet na letní sezónu, kdy opět zahájíte provoz zahradního bazénu.

Jak tomu bylo loni? Byli jste připraveni na vše, co se kolem zprovoznění a následné údržby zahradního bazénu musí vykonávat? Měli jste všechno ve svém skladu pomůcek a zařízení? Nebo jste museli každou chvíli odjíždět na nákup, protože Vám něco chybělo?

barevné tyče

Je to důležité!
Pokud jste přece jenom museli často, nebo jen občas navštívit prodejnu s bazénovým příslušenstvím, měli byste se zamyslet nad tím, zda by nebylo lepší si všechno pořídit včas a v dostatečném množství. Nakonec nejste nováčkem v obsluze zahradního bazénu, takže dokážete odhadnout, co by Vám mohlo chybět.

Ale také se zamyslete nad tím, zda by nebylo dobré pořídit si i bazénové pomůcky https://www.chlorito.cz/teleskopicke-tyce, které údržbu zahradního bazénu přece jen zjednoduší a usnadní.

· Jakpak se Vám odstraňovalo spadané listí a větévky ze stromů kolem bazénu, když zafoukal vítr? Plavali jste mezi nimi a jednotlivé kousky sbírali do sáčku? Nebo, jak jste to dělali, když nemáte teleskopickou tyč?
· Jakým způsobem jste kartáčovali stěny a dno bazénu? Opět jste učinili ponor s kartáčem v ruce a drhli jste se šnorchlem a kyslíkovou bombou bazén?
· A když se k večeru všichni koupající odebrali domů, jak jste dostával z bazénu plovoucí hračky, nebo nafukovací míč? Dělali jste vlny rukou v podřepu na kraji a snažili se předměty přivábit fyzikálními zákonitostmi ke břehu? Vaše počínání muselo být docela úsměvné. Ale jen pro okolostojící. Pro Vás asi moc ne. A navíc zdlouhavé. A možná i bezúspěšné. Jen si vzpomeňte.

listí ve vodě

Právě pro tyto situace byste měl svůj sklad rozmnožit o bazénové příslušenství tak, abyste údržbu bazénu považovali spíš https://archiv.ihned.cz/c1-66004280-je-byt-dobra-investice-spis-dobry-vtipza zábavu, než za nekonečné brázdění kolem něj. A to se nikdo nezmiňuje o tom, jak kvalitně vodu vyčistíte.
S teleskopickou tyčí a vhodnými nástavci dokážete udržovat bazén i vodu v něm bez námahy a za poměrně krátký čas!