Stěhovat můžete i bez stěhovací služby

Jednou za čas překvapí každého z nás potřeba přesunout z místa na místo něco objemného. A může to být ledasco od velkého těžkého kusu nábytku až po hromady šanonů s důležitými dokumenty. Ale ať už je to cokoli, tak je na tom podstatné především to, že nejsme schopni tento objemný náklad poskládat do klasického osobního automobilu, který máme k dispozici. V tom případě máme několik možností, jak vše vyřešit. Jedna z nich je ta, že si chceme vše zařídit osobně a tím pádem ušetřit co nejvíce peněz. Můžeme si pak třeba půjčit vozík v půjčovně, a pokud máme na svém automobilu připevněno tažné zařízení, tak vše můžeme přestěhovat svépomocí s pomocí zapůjčeného vozíku. Anebo případně máme mezi svými známými někoho, kdo nám takový vozík anebo dodávku může zapůjčit, což je jistě skvělé řešení, které nás nebude stát více než několik vřelých slov a třeba láhev dobrého vína.

dodávka

Ovšem ne každý má tolik štěstí a tolik dobrých známých. Nicméně existuje zde přeci jen ještě jedno dobré řešení, jak ušetřit za objednané stěhovací služby, kde by pracovníci firmy vyřešili všechno za nás, a to od A až do Z. Pokud tedy chceme ušetřit a nevadí nám zapojit do práce své vlastní svaly a věnovat stěhování svůj čas, můžeme vše vyřešit tak, že si na místo stěhovacích služeb pronajmeme praktickou dodávku. Půjčovna dodávek v Praze jich má v nabídce hned několik, ze kterých si jistě vybereme, ať už budou naše požadavky na velikost nákladního prostoru jakékoli.

palubka

Navíc se jedná o velmi praktické řešení i z několika dalších důvodů. Ať už si dodávku zapůjčíte na jak dlouho chcete, nikdo vás nebude omezovat ujetými kilometry – k dispozici tak máte neomezený počet kilometrů stejně tak jako aktuální dálniční známku pro Českou i Slovenskou republiku. Můžete se také spolehnout na to, že vozidlo bude v nejlepším možném pořádku, jelikož samozřejmostí je pravidelný servis. A pokud zrovna nevlastníte řidičské oprávnění, můžete si vozidlo pronajmout rovnou i s řidičem.