Oslavte výročí vztahu bez nervů, s těmito dárky chybu neuděláte

Jedno období vybírání dárků pro naše drahé polovičky už máme (snad) úspěšně za sebou. Rádi bychom si oddechli a stresovali se zase až na přes rok. Bohužel jsou tady další příležitosti, na které vám pánové doporučujeme nezapomínat. Tou nejpodstatnější je výročí vztahu. Pokud bude v tento den žena bez prezentu, jistě vám dá nějaký ten týden dva svou nelibost najevo. Možná tím získá trumfové eso pro každou z následujících hádek. Aby se něco takového nestalo, přinášíme vám pár tipů, které zaručeně vykouzlí úsměv na tváři vaší milované. Základní Pravidlo u těchto dárků je jasné, musí být osobní. Můžete i kombinovat.
Rande v kavárně
Fotodárek
Náš první tip vás nevyjde nijak draho a ani nepotřebuje příliš plánování. Stačí zalistovat do galerie v chytrém telefonu a vybrat společnou fotografii. Jistě se takových najde spousta. Dejte si pozor, aby na ní vaše partnerka vypadala úžasně. Stačí pak zajít do drogerie a vyrobit si fotku na počkání. Dnes už je snad v každé z nich přístroj na okamžitý tisk. Obvykle na stejné místě koupíte i rámeček, případně zavítáte do super marketu. A hurá dárek od srdce za nějakých sto kaček je na světě. Pokud chcete jít ještě dál, můžete vytvořit malé fotoalbum.

Puget s donáškou
Vychází vaše výročí na pracovní den? Využijte možnosti doručit ženě kytici spolu s věnováním přímo do zaměstnání. Je to gesto, které potěší snad každou příslušnici něžného pohlaví. A kolegyně budou závidět, takže uděláte vaší lásce radost hned dvakrát.
Dárek od srdce
Domácí romantika
Tento kousek vyžaduje trochu více úsilí, ale určitě nebude marné. Ideálně skončete v práci dříve a připravte doma společnou večeři při svíčkách. Že vařit neumíte? Nevadí. Připravte jen něco dobrého k mlsání. Opět zvolte romantické osvětlení a nějaký super film. Stačí i obyčejné jednohubky, oříšky a sušenky. Každá dáma vaši snahu jistě ocení.

Víno a čokoláda
Rozmazlete ji něčím sladkým. Kupte ji luxusní pralinky, belgickou čokoládu nebo gumové bonbóny na váhu. Řiďte se ideálně tím, co má vaše žena či slečna ráda. Pokud k tomu přidáte lahvinku, nebude dárku co vytknout.

Randěte
Každá žena ráda příjme pozvání na rande. Jistě se pěkně upraví jen pro vás a to byste mohl ocenit. Kam vyrazíte, záleží jen na vás. Běžte do parku, na zmrzlinu, do kavárny nebo kina. Pokud to bude místo, se kterým si váš vztah spojujete, o to lépe. Nic není romantičtější než vzpomínání na první schůzky.