Precisní ošetření bazénové vody


Postarat se o důkladné ošetření vody ve vaší koupací nádrži není snadné, čeho jste si už mohli všimnout na začátku vaší snahy o udržení jejího bezchybného stavu. Možná jste v minulosti použili špatný druh chemie nebo jste péči o vodu nevěnovali dostatek času.
A třeba jste jenom ještě neslyšeli o tabletách, které mají multifunkční charakter a poperou se hned s několika komplikacemi najednou. Přesně takové jsou totiž multi tablety 5v1 do bazénu jakéhokoliv rozměru.
Obsahují složky, které bojují s největšími problémy týkajícími se zakalení vody a jejího špatného stavu.
kolečka na hladině

..1 Základní desinfekce

Tablety 5v1 desinfikují vaši vodu od všech bakterií, které by vám mohly způsobit zdravotní komplikace. Jejich hlavní složkou je chlor a jeho přítomnost v bazénu udrží vaši vodu bez plísní a dokonale ji pročistí.

..2 Stabilizují hodnotu pH

Tento druh multifunkční chemie má za úkol udržet optimální hladinu pH ve vaší vodě a rovněž zabezpečuje to, že bude účinkovat kvalitně a tak, jak má. Hodnota pH by se měla pohybovat v rozmezí 6,8 – 7,4.
Platí ovšem, že ještě před použitím chemických přípravků – je nutné ji optimalizovat a přivést do rovnováhy. Tímto způsobem se vám nestane, že se setkáte se zklamáním ohledně toho, že nefungují. Základní přípravou před udržením vody v perfektním stavu je mít pod dohledem právě hodnotu pH, kterou později může chemie stabilizovat.

..3 Zabraňují vzniku vápenatých inkrustů

Setkat se s tvrdou vodou můžete i ve vašem bazénu. Zabránit vzniku bílých inkrustů vám však tyto tablety pomůžou na sto procent. Udržují totiž hořečnaté a vápenaté ionty v rozpustné formě a právě díky tomu jich na dně bazénové plachty a rovněž po stěnách nenalezete.

..4 Usnadňují práci s nečistotou

Ve vašem bazénu se čas od času objeví nečistoty, které je nutné sběrem pomocí síťky vytáhnout nebo se postarat o to, aby jich vaše filtrace odstranila. Multi tablety vám s vysrážením jednoduše pomůžou a udrží vodu ve stavu, která bude odpovídat její kvalitě.
zrzka v bazénu

..5 Projasnění na závěr

I když je voda čistá, můžete se setkat s tím, že není úplně jasná. Tento přípravek vám v každém ohledu poskytne průzračnou vodu, která nebude mít ani náznak zakalení.