Střihněte si občas lasergame


Když se budou dva lidé porovnávat v tom, jak odpočívají, kde čerpají energii, která právě schází, nikdy se nesejdou ve stejném bodě. Mohou milovat svůj relaxační sport, nebo hudbu, která se rozezní po celém bytě hned, jak do něj vstupují. Ale věřte, že každý z nich potřebuje občas drobnou změnu, aby jejich nabírání energie splnilo svůj účel.

DSC8007

Změnou se může stát i desetiminutový pobyt v laser aréně!
Udělejte to. Domluvte se na odpolední, nebo večerní hodinu se svými kamarády a vyberte si lasergame, která Vám bude vyhovovat ve všech směrech. A že je z čeho vybírat, o tom ani potom!
Muži mají blíž ke zbraním, to je fakt, ale i opačné pohlaví se nevyhýbá strategickému boji se zbraní v ruce. Nejde o realitu, ale skutečnosti se každá laser game blíží.

Jak to zorganizovat?
Nejtěžší na celé věci je shromáždit lidi stejného ražení.

  • Musíte si především sehnat tým lidí, kteří nemají bytostný odpor ke zbraním a střílení vůbec. Jsou i tací.
  • Musíte je přesvědčit o tom, že jde o zábavný adrenalin, protože mnozí se obávají neznámého.
  • Musíte brát hru v laser aréně jako aktivní odpočinek spojený se zábavou.
  • Potom si už jen zapykáte termín, aby s vámi počítali.

DSC8052

Kdokoliv ukončí zábavnou lasergame, je nabitý dojmy a nevšedním zážitkem! Následující posezení herního týmu po ukončení hry je toho dokladem. Jeden přes druhého hodnotí právě ukončenou laserovou hru, a že se přitom dost nasmějí, to je pravda. Hladina adrenalinu poklesla, vnitřní napětí se uvolnilo. Tělo i mysl jsou spokojeny.

Vyzkoušejte to.
Zkuste tedy své rituální odpočinkové siesty proložit něčím tak nevšedním, jako je lasergame. Učiňte ten rozhodný krok k tomu, abyste trochu pozměnili svůj styl odpočinku.
Ten, který považuje kavalec za jediný typ relaxace, ale i ten, který jedině aktivním sportováním dojde úlevě, budou určitě pro, abyste se sešli při neznámé lasergame v aréně.
Zkusit byste měli všechno. Buď Vás lasergame pohltí, nebo nenadchne. Ale nejdřív ji musíte vyzkoušet. Jinak to nebudete vědět!