Kam za nákupy v Praze?

Milujete nakupování a rozhodli jste se jet za nákupy právě do Prahy? Pak byste měli znát místa, kde pořídíte věci nejen za super ceny. Míst, kde byste pořídili kvalitní věci za malé ceny je v České republice opravdu málo, ale přeci jen existují. Vybrali jsme a nachystali jsme pro vás obchody, které určitě stojí za vaši návštěvu. Některá místa jsou známá a některá zase tak úplně ne. Budete určitě překvapeni, až zjistíte, o jaká místa se ve skutečnosti jedná.
panorama Prahy.jpg
Slyšeli už jste někdy o Fashion Arena Prague Outlet? Jedná se o jedno z největších outletových center v České republice. Kromě značkových obchodů, kde můžete nakoupit mnoho oblečení, za příznivé ceny jsou zde i obchody se sportovním oblečením nebo domácími potřebami. Dokonce takové oblečení od značek jako je Desigual či Adidas, zde můžete nakoupit až o 70% levněji než jinde. Pokud budete od nakupování unaveni, můžete si odpočinout v jedné z výtečné restaurací, kterých v tomto centru naleznete spousty.
A co takhle JANE BOND special? Pokud stejně jako my milujete šaty, sukně a puntíky, pak to pro vás bude hotový ráj na zemi. Všechny kousky jsou z kvalitních materiálů a věřte, že je rozhodně z čeho vybírat.
Pravý bleší trh na Náplavce byste také neměli vynechat, jestliže býváte na bleších trzích ve svém živlu. Pokud milujete starožitnosti nebo historické šperky, pak je pro vás ideálním místem.
Nejúžasnější ulicí je ta Pařížská. Pokud milujete luxusní módu, pak právě sem musíte zavítat. Nejen cizinci ale také Češi touto ulicí chodí jen proto, aby se mohli pokochat zbožím od značek jako je Prada, Dior, Louis Vuitton a mnoho dalších.
nakupování s kreditní kartou.jpg
Jste milovníky přírodní kosmetiky? Pak Lush, OC Palladium pro vás bude tím nejlepším místem pro nákupy. Rozhodně vaše první návštěva nebude zdaleka ani poslední. Můžete zde pořídit různé vlasové produkty, produkty, které budou pečovat o vaše tělo a obličej a ještě mnohem více.
Doufáme, že vám náš malý přehled těch nejlepších míst pro nákupy v Praze pomohl a vy alespoň jedno z těchto úžasných míst navštívíte.